ЗДО № 16 "Барвінок" Покровської міської ради Донецької області

Новини

Напередодні Різдва вихованці ЗДО 16 "Барвінок" отримали новорічні солодкі подарунки. Висловлюємо теплі слова подяки Покровській міській військовій адміністрації та відділу освіти Покровської міської ради

Масляна- це старовинне добре і веселе слов'янське свято, що знаменує зустріч зими з весною. Вихованці нашого садочку разом з батьками підготували гарні малюнки на сторінці закладу у Фейсбуці. https://www.facebook.com/profile.php?id=100021596047262

Вітаємо із Днем захисту дітей! Бажаємо благополуччя у кожній родині. Щасливі щирі дитячі очі. Здоров'я та достатку, душевної теплоти та сердечності, повноцінної уваги, турботи та розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Для популяризації українських звичаїв і традицій у ЗДО № 16 "Барвінок" протягом жовтня проводилося яскраве свято "День гарбуза". Метою цього дня є поширення інформації про цілющі якості та цінність гарбуза для організму людини. Розповідаємо дітям про неоцінену користь гарбуза

Возможно, это изображение текст

З нагоди святкування 210-річчя з дня народження Великого Кобзаря, пророка національного відродження України, талановитого художника та народного поета Тараса Григоровича Шевченка, вихованці ЗДО міста Родинське вшанували пам'ять поета та пошану до його творчої спадщини. Діти розповіли про життя Великого Кобзаря та прочитали уривки з відомих віршів(творів), ознайомилися з картинами та малюнками. Нехай слова Шевченка завжди надихають нас до великих справ та добрих дій!

Нові реалії вимагають від нас нових знань, яким треба навчити і наших дітей. Сьогоднішня ( 18.04.2024) зустріч вихователів, вихованців та батьків ЗДО13, ЗДО14, ЗДО 15,ЗДО16 була присвячена правилам безпечної поведінки під час прогулянок. Діти разом з білочкою та їжачком подорожували і в ігровій формі знайомилися з небезпечними предметами та правилами поводження з ними.